Spadek libido to problem, który dotyka wielu kobiet. Obniżenie popędu seksualnego może być spowodowane chwilowym zmęczeniem lub stresem. Jednakże może być także wywołane nieprawidłowościami hormonalnymi, także tymi wynikającymi ze stosowania niewłaściwie dobranych tabletek antykoncepcyjnych. Libido można jednak poprawić, a bardzo skuteczne i szybkie efekty można uzyskać przy stosowaniu odpowiedniego suplementu diety. Tabletki na libido u kobiet tzw. viagra dla kobiet Senstra zostały stworzone z myślą o wszystkich paniach, które zauważyły znaczne obniżenie jakości swojego życia seksualnego oraz zmniejszenie ochoty na seks. Specjalnie wyselekcjonowane składniki naturalnie utrzymują libido na wysokim poziomie.


Senstra - tabletki na libido u kobiet

Senstra Cena:
189.00 PLN

Opakowanie:
30 kapsułek


EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Poza korzystnym wpływem na libido u kobiet, suplement diety Senstra dodatkowo uwrażliwia naczynia krwionośne w okolicach intymnych, co przekłada się na zintensyfikowanie seksualnych doznań. Składniki wykazują właściwości wiązania progesteronu, który jest odpowiedzialny za spadek libido. Dodatkowe efekty, jakie wywołuje suplementacja tabletkami na libido Senstra to poprawa wytrzymałości organizmu oraz ogólne zwiększenie energii. Co więcej, można zauważyć poprawę w krążeniu krwi. W przypadku stosowania suplementu diety podczas okresu menopauzy można zauważyć złagodzenie jej przykrych objawów. Formuła suplementu składa się głównie z ekstraktu z ziela Damiana i Johimby lekarskiej. Są to składniki znane ze swoich właściwości wspomagających popęd seksualnych. Johimba lekarska dodatkowo poprawia ukrwienie narządów płciowych, dzięki czemu możliwe jest czerpanie większej rozkoszy ze zbliżeń. Z kolei ziele Damiana nazywane jest naturalnym afrodyzjakiem i od pokoleń jest stosowane przez kobiety cierpiące na problem z zaniżonym libido. Dodanie świerzbca właściwego do bogatej formuły suplementu pozwala łagodzić objawy menopauzy oraz zwiększać popęd seksualny.

STOSOWANIE

Należy przyjmować jedną tabletkę dziennie podczas posiłku. Tabletkę należy popić szklanką wody. Zadowalające rezultaty można uzyskać już w ciągu pierwszy dwóch miesięcy stosowania suplementu. Producent zaleca spożywanie tabletek przez okres co najmniej dwóch miesięcy w celu uzyskania optymalnych efektów. Należy jednak pamiętać, że różnice w metabolizmie i budowie ciała sprawiają, że czas potrzebny na uzyskanie pierwszych efektów może być różny zależnie od predyspozycji organizmu danej osoby. Aby zapobiec obniżeniu skuteczności suplementu, warto zrezygnować z picia alkoholu w czasie spożywania tabletek. Alkohol wywołuje doraźne obniżenie ciśnienia krwi, co uniemożliwia uzyskanie skutecznych rezultatów suplementacji. Spożywanie posiłków bogatych w tłuszcze oraz dużej ilości owoców cytrusowych także może wpłynąć na obniżenie skuteczności suplementu lub opóźnienie jego działania.

PRZECIWWSKAZANIA

Producent nie zaleca spożywania suplementu przez osoby poniżej osiemnastego roku życia. Powinny z niego zrezygnować także kobiety w czasie ciąży, karmienia piersią lub ze stwierdzoną nadwrażliwością bądź uczuleniem na którykolwiek ze składników tabletek na lido Senstra.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Chinacheapnfljerseys.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Chinacheapnfljerseys.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Chinacheapnfljerseys.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Chinacheapnfljerseys.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Chinacheapnfljerseys.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony