Kobiety bardzo często przyznają się do kompleksów związanych z niezadowalającą wielkością ich biustu. Niewielki rozmiar piersi często wywołuje poczucie bycia mało atrakcyjną i po prostu gorszą. Rozmiar piersi związany jest ściśle z działaniem estrogenów – hormonów wydzielanych głównie w jajnikach. Zaburzenia gospodarki hormonalnej w okresie dojrzewania mogą powodować zmniejszone wydzielanie estrogenów, co osłabia ich działanie. Skutkiem tych zaburzeń może być właśnie niewielki rozmiar piersi. Badania wykazały, że można walczyć z tym problemem odpowiednią suplementacją.


Push Up! Caps - tabletki na powiększanie piersi

Push Up! Caps Cena:
149.00 PLN

Opakowanie:
90 kapsułek


DZIAŁANIE PUSH UP! CAPS

Push Up! Caps to tabletki na powiększanie biustu, które dzięki unikalnym składnikom wpływają korzystnie na gospodarkę hormonalną organizmu, pomagają wyregulować poziom hormonów i pobudzić jajniki do zwiększenia produkcji estrogenów. Efektem stosowania tabletek będzie pobudzenie pracy gruczołów i rozwoju tkanki piersiowej, ale też poprawa samopoczucia, regulacja cyklu menstruacyjnego i złagodzenie bólu wywołanego miesiączką.

STOSOWANIE I EFEKTY DZIAŁANIA PUSH UP! CAPS

Suplement diety Push Up! Caps należy zażywać w ilości od 1 do 3 tabletek w ciągu doby. Tabletki powinno się spożywać maksymalnie trzy razy dziennie i popijać je dużą ilością wody. Efekty działania są uzależnione od indywidualnych uwarunkowań organizmu i można je zauważyć już po tygodniu stosowania. Każda kobieta jest jednak inna i okres ten może się wydłużyć. Aby wzmocnić i przyspieszyć cały proces producent zaleca smarowanie biustu kremem ujędrniającym. Dzięki tym zabiegom piersi staną się piękne i ujędrnione, nie będzie też potrzeby stosowania specjalnych wkładek poprawiających kształt biustu. Zaleca się cierpliwość i systematyczność. W opakowaniu znajduje się 90 tabletek, co przy ich pełnym dziennym wykorzystaniu wystarczy na miesięczną kurację.

SKŁAD PUSH UP! CAPS

W składzie Push Up! Caps znajdują się tylko roślinne składniki. Jest on więc całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Suplement diety zawiera: jęczmień i żyto zwyczajne, ekstrakt z szyszek chmielu, gryki zwyczajnej i słodu jęczmiennego. Rośliny te cechują się dużą zawartością fitoestrogenów, które są roślinnym odpowiednikiem hormonów ludzkich. Ich działanie jest bardzo zbliżone do estrogenów.

BEZPIECZEŃSTWO

Tabletki na powiększanie biustu Push Up! Caps to suplement diety, który zawiera tylko naturalne składniki. Większość osób (za wyjątkiem matek karmiących piersią i alergików) nie muszą obawiać się o jakiekolwiek skutki uboczne stosowania preparatu. Zadaniem Push Up! Caps jest ujędrnienie i poprawa wielkości piersi bez interwencji chirurgicznych. Skład tabletek został dobrany w taki sposób, by naturalnie stymulować organizm do rozwoju tkanki piersiowej.

MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE

Produktu nie zaleca się stosować u matek karmiących piersią, gdyż może on zahamować laktację. Nie powinny go też stosować kobiety poniżej 18 roku życia. Przed użyciem należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania i przeanalizować skład, gdyż u alergików produkt może spowodować wystąpienie skórnych reakcji alergicznych (wysypki, zaczerwienienia, swędzenie), biegunki, wymiotów, nudności i zaparć.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Chinacheapnfljerseys.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Chinacheapnfljerseys.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Chinacheapnfljerseys.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Chinacheapnfljerseys.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Chinacheapnfljerseys.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony