Od dawna ludzie, by pobudzić swój organizm i podnieść poziom koncentracji wspomagają się kawą. Ale kofeina zawarta w niej działa nie tylko na mózg, przyspieszając krążenie i poprawiając koncentrację oraz likwidując zmęczenie. Może ona być doskonałym środkiem pobudzającym dla penisa, który ma problemy z podołaniem wyzwaniom, jakie czekają na niego w łóżku z partnerką. Bardzo często zdarza się, że panowie maja kłopot z osiągnięciem pełnej erekcji – co nie jest winą partnerki, która jest niezwykle atrakcyjna i dobrze sprawdza się w łóżku. To kwestia biologii – nie dość dobrze ukrwiony organizm nie doprowadza wystarczającej ilości krwi do penisa. Ciała jamiste prącia, dopiero gdy do maksimum wypełnią się krwią, potrafią dać pełną, zadowalającą erekcję. Gdy jej brakuje – trudno jest jej doznać nawet przy wysublimowanych pieszczotach.


Power4sex - tabletki na erekcję

Power4sex Cena:
119.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek


CO JEST PRZYCZYNĄ PROBLEMÓW Z EREKCJĄ?

Kłopoty z erekcją męską raczej nie stoją po stronie partnerki, lecz zwyczajnej ludzkiej fizjologii. Przemęczenie, ciągła praca i brak snu – powodują, że organizm jest słabo ukrwiony i nie doprowadza dość krwi również do penisa. Z kolei przewlekły stres powoduje, że wolne rodniki mają pełne pole do popisu, przyspieszając procesy starzenia się organizmu. A starzenie to między innymi powolne odłączanie funkcji seksualnych. Nie można pozwolić sobie na to, by być trzydziestoletnim staruszkiem! Dlatego warto wspomagać się, zażywając odpowiednie tabletki na erekcję.


POWER4SEX NA EREKCJĘ

Power4sex to tabletki na erekcję o niezwykle skutecznym działaniu. Ich skład jest bardzo zrównoważony, doskonale opracowany i zawiera wyłącznie naturalne składniki w odpowiednich proporcjach. Głównymi składnikami jakie zawiera ów suplement diety są guarana, żeń-szeń i kofeina – składniki silnie pobudzające nie tylko penisa, ale cały organizm. Usuwają one skutki zmęczenia, dodają energii i siły fizycznej, przyspieszają krążenie krwi i podnoszą ciśnienie. Dzięki nim mężczyzna ma siłę, energię i seks nie powoduje w nim senności. Kolejnym składnikiem aktywnym w Power4sex jest arginina – aminokwas, który ma wpływ na pobudzenie naczyń krwionośnych do pracy, rozszerzenie ich i tym samym zwiększenie przepływu krwi w tętnicach. Arginina współdziała synergicznie z pozostałymi składnikami pobudzającymi dają efekt niezłego kopniaka energetycznego.


JAK TO DZIAŁA?

Power4sex to produkt na miarę XXI wieku. To suplement diety, który stosowany doraźnie ma za zadanie zwiększać potencję, wpływać na męskie libido i dodawać energii do działania. Dzięki niemu mężczyzna, który znajdzie się w łóżku ze swoją partnerką nie będzie odwracał się do ściany i zasypiał. Wręcz przeciwnie – znajdzie w sobie dość siły, by nie skończyć dopóki nie zadowoli w pełni swojej partnerki! Kłopoty z erekcją są często przyczyną łóżkowej oziębłości mężczyzny oraz ogromnych kompleksów na punkcie własnej męskości. Nie należy czekać, aż kłopoty same ustąpią – można sobie pomóc doraźnie, stosując wysokiej jakości suplement diety na erekcję i tym samym zapewniając sobie kilka godzin uciechy z partnerką.