Ludzie od wieków poszukiwali sposobów na to, by zatrzymać upływającą młodość lub przywabić do siebie partnera, który nam się podoba. W kwestii eliksiru młodości wciąż musimy jeszcze czekać na dokonania najlepszych naukowców z dziedziny chemii i biologii, ale jeśli chodzi o kuszenie i wabienie – zostało to już opracowane i od lat wykorzystywane jest z powodzeniem na randkowym rynku. Dzisiaj przedstawię Wam serię perfum z feromonami Pherostrong firmy Medica Group.


PheroStrong For Men – perfumowane feromony męskie

PheroStrong For Men Cena:
79.00 PLN

Opakowanie:
50 ml


CZYM SĄ FEROMONY?

Feromony to lotne hormony, których nie wyczuwamy powonieniem, niemniej jednak to właśnie ich obecność w powietrzu przykuwa uwagę naszego mózgu. Feromony to cząsteczki, które pozwalają partnerom jednego gatunku dobierać się w pary, selekcjonując przy tym starannie materiał genetyczny – po to, by wspólnie spłodzić potomstwo o najlepszym zestawie cech genetycznych! Tyle o genezie feromonów. A jak można je wykorzystać w dwudziestym pierwszym wieku?

FEROMONY XXI WIEKU

Dziś nie potrzebujemy już zdawać się na własny węch, by odpowiednio dobrać sobie partnera. Mamy przecież dobry wzrok, inteligencję i przenikliwość, która pozwala nam w ciągu kilku minut rozmowy określić stopień, w jakim będziemy zainteresowani daną osobą. Dużo więcej też świadczy o tym, czy dany partner będzie odpowiednim materiałem na ojca lub matkę naszych dzieci, niż tylko jego cechy fizyczne, które z dużym prawdopodobieństwem przypadną potomstwu w udziale. Do czego więc możemy wykorzystywać syntetycznie pozyskiwane feromony? Przede wszystkim – do uwodzenia! Feromony PheroStrong zawarte w niewielkim flakoniku perfum o zapachu męskim lub damskim, idealnie skomponowanym pod względem preferencji zapachowych płci przeciwnej, będą naszym tajnikiem uwodzenia! PheroStron nie sprawi co prawda, że gdy tylko pojawimy się w klubie spryskani feromonami, to będą się do nas ustawiać kolejki osób chętnych, by choć zamienić z nami słowo i musnąć nas czubkiem palca. Zostały one stworzone głównie z myślą o tym, by zwiększać prawdopodobieństwo zainteresowania naszą osobą tych, którzy nam się podobają.

JAK DZIAŁA PHEROSTRONG?

PheroStrong dla kobiet lub mężczyzn to mieszanka syntetycznych feromonów oraz dobrej jakości perfum, dzięki którym łatwiej jest dozować feromony. Wystarczy kilka kropel tych perfum na nadgarstkach lub za uszami, by pulsująca w tętnicach krew rozgrzała lotne cząsteczki i spowodowała ich szybsze unoszenie się w powietrzu. Dzięki temu szybciej mają szansę dotrzeć do nozdrzy osób płci przeciwnej i pobudzić ich zmysły. Feromony zawarte we flakonie tych perfum sprawiają, że w płaci przeciwnej budzą się pierwotne instynkty – przyspiesza puls, wzmaga się zainteresowanie naszą osobą, również to seksualne. Dlatego feromonów warto używać podczas pierwszej randki, by spotęgować wrażenie spowodowane swoją osobą. Dobrze jest używać ich również podczas biznesowych negocjacji z płcią przeciwną – by nieco zdekoncentrować przeciwnika. Feromony sprawiają, że płeć przeciwna czuje się w naszym towarzystwie bardziej rozluźniona i ma wrażenie, że przy nas jest jej po prostu dobrze – zdecydowanie sprzyja to nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich na różnej płaszczyźnie. Sprawdź najmocniejsze feromony!

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Chinacheapnfljerseys.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Chinacheapnfljerseys.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Chinacheapnfljerseys.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Chinacheapnfljerseys.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Chinacheapnfljerseys.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony