Każdy mężczyzna pragnie w pełni zaspokoić seksualnie swoją partnerkę i sprawić, aby krzyczała ona z rozkoszy przy każdym zbliżeniu. W tym właśnie pomoże nowoczesny suplement diety, który został przygotowany przez sztab wysokiej klasy profesjonalistów.


PeniSizeXL - tabletki na powiększanie penisa

PeniSizeXL Cena:
169.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek


PENISIZEXL – TABLETKI NA POWIĘKSZANIE PENISA

PeniSizeXL to nowoczesny suplement diety, który został przygotowany z myślą o tych mężczyznach, którzy chcą zmienić swoje życie erotyczne i mieć większą kontrolę nad wytryskiem. Ten fantastyczny specyfik może się pochwalić nie tylko bardzo wysoką efektywnością i doskonałym działaniem bez skutków ubocznych, ale również dużą popularnością na rynku. Sprawia on, że penis staje się znacznie grubszy, ale również dłuższy bez konieczności stosowania pompek czy decyzji o zabiegu chirurgicznym. Unikalna formuła PeniSizeXL wspomaga uwalnianie tlenku azotu do zakończeń nerwowych w pobliżu ciał jamistych prącia dzięki czemu przez komórki penisa przepływa znacznie większa ilość krwi w znacznie szybszym tempie rozpychając je i tym samym zwiększając rozmiar penisa. Ponadto należy również podkreślić, że PeniSizeXL zapobiega wszelkim zaburzeniom seksualnym oraz zwalcza problemy z przedwczesnym wytryskiem. W ten sposób mężczyzna może mieć pewność, że będzie on panował nad swoim wytryskiem oraz zaskoczy swoją partnerkę nie tylko dłuższym stosunkiem, ale również znacznie intensywniejszymi doznaniami. Penetracja większym i grubszym członkiem jest nie nie tylko głębsza, ale również dokładniejsza i zapewni obojgu niesamowite orgazmy.


TABLETKI NA POWIĘKSZANIE PENISA PENISIZEXL I ICH SKŁAD

PeniSize XL został przygotowany w oparciu o naturalnie związki i składniki, dlatego nie powoduje on żadnych skutków ubocznych. Do najważniejszych składników PeniSizeXL należą:

  • Buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris) – jest to roślina, która wspomaga uwalnianie się tlenku azotu do zakończeń nerwowych, co z kolei przyczynia się do znacznego powiększania penisa. Dodatkowo pobudza ona spermatogenezę u mężczyzn, a także zwiększa poziom wolnego testosteronu we krwi. Jednym z jej głównych zadań jest podniesienie zdolności seksualnych mężczyzn.

  • Muira puama – jest to roślina pochodząca z Amazońskich lasów zwana również drzewem wigoru i potencji. Zapobiega ona zaburzeniom seksualnym u mężczyzn i przedwczesnym wytryskom jednocześnie wzmacniając funkcje seksualne oraz pomaga utrzymać mocną i długotrwałą erekcję.

  • Żeń-szeń – znany jest i chętnie stosowany już od tysięcy lat, dlatego nie mogło go również zabraknąć w składzie PeniSizeXL. Przede wszystkim pomaga on w zaburzeniach erekcji oraz podnosi libido i sprawia, że wraca ochota na seks. Ginsenozydy zawarte w korzeniu żeń-szenia zwiększają uwalnianie w organizmie tlenku azotu, który wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych oraz sprawia, że penis staje się większy.

  • Korzeń maca – ułatwia erekcję oraz zwiększa popęd płciowy u mężczyzn. Nie tylko poprawia produkcję spermy oraz ruchliwość plemników, ale również jest bogatym źródłem białka i dostarcza organizmowi niezbędne aminokwasy – w tym również argininę. Jest ona odpowiedzialna za dopływ krwi do męskich narządów płciowych.