Penilarge to tabletki nowej generacji działające na powiększanie penisa poprzez stymulowanie ciał jamistych i układu krwionośnego członka. Penilarge powoduje rozszerzanie się naczyń krwionośnych, pobudzanie ośrodkowego układu nerwowego, oraz regulację gospodarki hormonalnej organizmu.


Penilarge - tabletki na powiększanie penisa

Penilarge Cena:
149.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek


SKŁAD SUPLEMENTU DIETY

Rewolucyjna i bardzo szczegółowo dopracowana receptura działa pobudzająco na układ krwionośny męskiego prącia. Ponadto Penilarge dostarcza organizmowi wszystkie niezbędne w codziennej diecie składniki, które pozytywnie wpływają na życie seksualne. Są to przede wszystkim: L-arginina, buzdyganek ziemny, muira puama, palma sabalowa oraz żeń-szeń syberyjski. Wieloletnie badania naukowe nad składem tego rewolucyjnego specyfiku pokazały, że ta mieszanka naturalnych składników najlepiej przyczynia się do pozytywnego i zbawiennego wpływu na odbudowanie chęci do zbliżeń seksualnych z partnerką. Penilarge świetnie pomaga też przełamywać własne lęki oraz czerpać pełnymi garściami z życia seksualnego.


DZIAŁANIE PENILARGE

  • Rozszerza caiła jamiste i naczynia krwionośne penisa – powoduje to znacznie większy napływ krwi do penisa, co daje skuteczny efekt powiększenia.

  • Reguluje przemianę tlenku azotu w naczyniach krwionośnych penisa – skutkuje to rozkurczeniem się mięśni gładkich, co prowadzi do większego przepływu krwi.

  • Stymuluje produkcje testosteronu – poprzez unieczynnienie 5-alfa reduktazy katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu i hamowanie aktywności aromatazy.

  • Reguluje gospodarkę hormonalną, oraz działanie ośrodkowego układu nerwowego (OUN) działając również pozytywnie nazdolność wywołania erekcji. Penilarge to skuteczna formuła na powiększanie penisa – przekonaj się sam!

Penilarge działa jak specyficzna pompa, dzięki której penis zyskuje pełną sprawność oraz stopniowo staje się coraz większy. Po kilku dniach kuracji widać już pierwsze efekty – początkowo jest to przede wszystkim poprawa sprawności seksualnej, a dopiero później, po kilku tygodniach można zauważyć efekt powiększający. Penilarge doskonale reguluje układ hormonalny, działa pobudzająco na układ krwionośny, stymuluje napływ krwi do penisa oraz normalizuje ośrodkowy układ nerwowy. Jest niezwykle skuteczny i efektywny, co potwierdzają nie tylko lata doświadczeń i badań, ale przede wszystkim opinie wielu zadowolonych klientów. Najszybszym i najbardziej odczuwalnym efektem działania Penilarge będzie zwiększenie intensywności odczuwania bodźców poprzez zwiększenie ukrwienia członka. Ponadto środki na potencję zapewniają zwiększoną erekcję, a co za tym idzie zdecydowanie intensywniejsze doznania – zarówno u mężczyzny jak i u kobiety. Za niezapomniane i bardziej intensywne orgazmy odpowiedzialne są mediatory – czyli naczynia krwionośne, które rozszerzają się w tym samym czasie, kiedy mięśnie krocza się kurczą. Z tego powodu dochodzi do wzrostu ciśnienia w ciała jamistych, a to z kolei związane jest ze wzrostem erekcji oraz podniesieniem poziomu przyjemności obu stron zbliżenia.


STOSOWANIE

Penilarge opinie to suplement diety, który dzięki swojemu naturalnemu składowi nie powoduje żadnych środków ubocznych. Stosując go systematycznie już po kilku dniach można zaobserwować pierwsze rezultaty. Penilarge to jeden z najbardziej popularnych specyfików, jakie obecne są na rynku. W serii wyprodukowanej przez firmę Sexual Health Series można zakupić dodatkowo także krem oraz żel. Ponadto w linii Penilarge znalazł się również spray, który stosuje się na 10 min przed stosunkiem. Zawarte w nim składniki działają doraźnie wyraźnie zwiększając objętość penisa. Efekt ten może utrzymywać się nawet do trzydziestu minut, a stosowany długofalowo powiększa członka.