Member XXL to suplement diety dla wszystkich mężczyzn, którzy nie są zadowoleni z rozmiarów swojego penisa. Naturalne składniki zawarte w Member XXL wspomagają potencję i zwiększają radość płynącą z seksu. Dzięki szybszemu napływowi krwi do ciał jamistych penisa, zbliżenie staje się jeszcze przyjemniejsze.


Member XXL - tabletki na powiększanie penisa

Member XXL Cena:
179.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek


EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Member XXL to połączenie naturalnych składników, które są bezpieczne dla męskiego organizmu. Wspomagają jego pracę. Wspierają powiększenie się penisa pod względem długości oraz grubości. Składniki zawarte w tym suplemencie diety, to:

  • Szafran – uznawany za afrodyzjak, pomocny w zaburzeniach erekcji. Poza tym docenia się jego właściwości antydepresyjne.

  • Żeń-szeń koreański – sprawia, że organizm jest lepiej dotleniony. Przyczynia się do zmniejszenia stresu. Odpowiada za zwiększony popęd płciowy.

  • Cytryniec chiński – łagodzi zdenerwowanie, dodaje organizmowi energii. Jest znany jako afrodyzjak, wpływa na pożądanie seksualne.

  • Pieprz czarny – jest antyoksydantem. Ma pozytywny wpływ na układ krążenia.

  • Palma sabałowa – polecana mężczyznom, którzy zmagają się z problemami z prostatą, erekcją czy zapaleniem jąder.

  • Buzdyganek naziemny – pozytywnie oddziałuje na potencję. Wspomaga męski narząd w problemie przedwczesnego wytrysku. Dzięki niemu uwalnia się więcej tlenku azotu. Poza tym buzdyganek naziemny sprawia, że produkcja nasienia jest zwiększona.

  • L-arginina – wspomaga produkcję tlenku azotu. Dzięki pozytywnemu wpływowi na ściany naczyń krwionośnych ulepsza przepływ krwi w organizmie, jednocześnie jej dopływ do ciał jamistych penisa. Dodatkowo, l-arginina pozytywnie oddziałuje na ilość spermy oraz ruchliwość plemników, która jest niezwykle ważna w przypadku problemów z bezpłodnością.

  • Witamina E – to jedna z witamin, które mają ogromny wpływ na wiele funkcji organizmu. Wykorzystywana jest w kosmetyce. Zauważa się jej pozytywny wpływ na problem bezpłodności. Dodatkowo, walczy z wolnymi rodnikami. Poza tym wpływa na przekazywanie sygnałów nerwowych w organizmie. Jest potrzebna do wytwarzania nasienia. Jej niedobór wpływa negatywnie na mięśnie.

  • Witamina B6 – bardzo ważna dla prawidłowego działania układu nerwowego. Ma wpływ na pracę serca. Dodatkowo może być odpowiedzialna za obniżony nastrój.

  • Cynk – oddziałuje na płodność. Chroni organizm przed negatywnym działaniem wolnych rodników. Jest ważny w walce z infekcjami.


STOSOWANIE

Dzienna porcja do spożycia to dwie kapsułki. Jedną z nich należy przyjąć rano przed śniadaniem, natomiast drugą po południu także przed posiłkiem. Tabletki na powiększanie penisa Member XXL trzeba popić szklanką wody. Spożywać suplement diety należy przez około 4 miesiące.


PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniem do przyjmowania tego suplementu diety jest uczulenie na którykolwiek z jego składników. Dodatkowo, Member XXL nie powinny przyjmować kobiety w ciąży, a także te, które karmią piersią. Poza tym nie poleca się spożywać suplementu osobom poniżej 18. roku życia. Dodatkowo w czasie przyjmowania Member XXL opinie należy zrezygnować z picia alkoholu, który może obniżyć działanie suplementu.