Hydra Glutamine to odżywka na przyrost masy mięśniowej najwyższej jakości. Skład suplementu jest unikalny – zaawansowana formuła oparta o solidne dawki l-glutaminy została wzbogacona o wiele dodatkowych, wzmagających działanie suplementu składników. Hydra Glutamine wpływa pozytywnie na ogólny stan organizmu a także zwiększa efektywność treningu i wpływa pozytywnie na regenerację po wysiłku.


Hydra Glutamine - odżywka na przyrost masy mięśniowej

Hydra Glutamine Cena:
87.00 PLN

Opakowanie:
400 g


EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Hydra Glutamine to suplement diety najwyższej klasy. Skład Hydra Glutamine jest tak dobrany, aby każdy składnik wzmagał działanie innych. Głównym składnikiem suplementu jest l-glutamina, która jest wolną formą glutaminy wyprodukowana syntetyczne. Jej metabolizm jest wyjątkowo szybki, co wynika z szybkiego wykorzystywania jej przez bakterie jelitowe. Konsekwencją tego procesu jest polepszenie procesu trawienia. Dzięki regularnemu przyjmowaniu l-glutaminy układ immunologiczny zostaje wzmocniony, za co odpowiedzialna jest biosynteza ciał odpornościowych oraz makrofagów. Co więcej, l-glutamina reguluje równowagę kwasowo-zasadową i usprawnia pracę mózgu, wpływa pozytywnie na poprawę koncentracji oraz pamięci. L-glutamina przyczynia się do zwiększenia stężenia hormonu wzrostu we krwi i zwiększa spalanie tłuszczu. L-glutamina jest doskonałym paliwem energetycznym dla czerwonych krwinek błony śluzowej jelit, limfocytów oraz komórek wątrobowych i zapobiega zanikowi kosmków jelitowych. Kolejnym składnikiem suplementu diety Hydra Glutamine jest Witamina B6, wyjątkowo istotna dla każdego kulturysty. Ten składnik Hydra Glutamine warunkuje procesy syntezy niektórych aminokwasów, przez co wspomaga gospodarkę proteinową organizmu. Co więcej, Witamina B6 jest świetnym regulatorem czynności układu nerwowego, a także usprawnia proces wykorzystywania węglowodanów oraz tłuszczy, co wpływa pozytywnie na poziom energii. Witamina B6 poprawia również magazynowanie energii. Inną witaminą wchodzącą w skład suplementu diety Hydra Glutamine jest Witamina C zwana też kwasem askorbinowym, przez wiele osób uważana za najważniejszą witaminę kulturystów. Ten wyjątkowy składnik bierze udział w ponad kilkuset procesach, które zachodzą w organizmie. Jednym z ważniejszych jest przeciwutlenianie – Witamina C jest silnym przeciwutleniaczem zapobiegającym między innymi chorobom skóry oraz zwiększającym produkcję kolagenu. Witamina C wspomaga też gojenie się ran i wzmacnia kości, a także poprawia regenerację potreningową. Co więcej, ten składnik produktu Hydra Glutamine wspomaga także spalanie tkanki tłuszczowej podczas ćwiczeń.

STOSOWANIE

Aby przygotować jedną porcję suplementu diety Hydra Glutamine do spożycia, należy jedną miarkę Hydra Glutamine (4.2g) rozpuścić w 150 ml wody. W dzień treningowy należy przyjmować jedną porcję po skończonym treningu oraz drugą porcję zaraz przed snem.

PRZECIWWSKAZANIA

Suplement diety Hydra Glutamine nie powinien być przyjmowany w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników Hydra Glutamine, a także przez karmiące matki, kobiety w ciąży oraz dzieci.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Chinacheapnfljerseys.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Chinacheapnfljerseys.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Chinacheapnfljerseys.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Chinacheapnfljerseys.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Chinacheapnfljerseys.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony