Spadek libido u kobiet często powodowany jest przemęczeniem, ta dolegliwość coraz częściej pojawia się w tych czasach. Obecnie kobiety i mężczyźni są tak samo narażeni na obniżenie sprawności seksualnej. O ile chwilowy spadek ochoty na seks to coś, czym nie należy się zbytnio przyjmować, to jej notoryczny brak może sygnalizować nam, że nie wszystko funkcjonuje prawidłowo w naszym organizmie. Należy ten problem zwalczyć jak najszybciej, a najlepszą pomocą w tym mogą okazać się tabletki na libido u kobiet. Femmax to suplement diety stworzony z myślą o kobietach, które zauważają u siebie zmniejszenie libido i chcą to naprawić. Suplement pomaga uzupełnić brakujące substancje odżywcze, co wspomaga zwiększenie ochoty na seks. Pozytywnym efektem suplementacji jest także większa intensywność przeżywanych doznań.


Femmax - tabletki na libido u kobiet

Femmax Cena:
139.00 PLN

Opakowanie:
10 kapsułek


EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Femmax to unikalne tabletki na libido, których właściwości wynikają z zastosowania naturalnych składników. Formuła suplementu została wzbogacona takimi składnikami jak muira puama, L-Arginina, imbir, buzdyganek naziemny, żeń-szeń koreański czy ziele Damiana. Razem te składniki wpływają na wyostrzenie zmysłów i zwiększenie pragnienia seksualnego oraz dbają o optymalne nawilżenie organów płciowych. Dodatkowa zawartość witaminy B3 oraz cynku wspomaga prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Kobiety, które regularnie stosują tabletki na libido Femmax, nie tylko zauważają poprawę jakości życia seksualnego, ale także ogólną poprawę kondycji fizycznej oraz psychicznej, zwiększenie pokładów energii oraz poprawę nastroju. Wykorzystanie naturalnych składników przekłada się na to, że suplement diety jest w pełni bezpieczny dla zdrowia i całego organizmu. Ryzyko wystąpienia powikłań lub niebezpiecznych skutków ubocznych jest bliskie zeru, a lista przeciwwskazań bardzo krótka. Femmax to sposób na to, aby na nowo czerpać radość z życia seksualnego, nie bojąc się o stan swojego organizmu.

STOSOWANIE FEMMAX

Producent zaleca spożycie jednej do dwóch tabletek na około pół godziny bądź godzinę przed planowanym stosunkiem. Tabletki należy popić szklanką wody. Optymalne rezultaty płynące z suplementacji można zauważyć już po jednym miesiącu stosowania tabletek. Indywidualne różnice w ogólnych predyspozycjach organizmu, metabolizmie i budowie ciała sprawiają, że każda osoba może wymagać innego czasu niezbędnego do uzyskania optymalnych efektów. Istotnym elementem jest także podniecenie seksualne, bez którego tabletki nie będą mogły przynieść oczekiwanych efektów. Aby suplementacja była w pełni skuteczna, warto zrezygnować ze spożywania alkoholu, tłustych posiłków oraz owoców cytrusowych w trakcie stosowania tabletek. Te czynniki mogą przyczynić się do znacznego obniżenia skuteczności suplementu diety lub opóźnić jego działanie.

PRZECIWWSKAZANIA

Producent nie zaleca spożywania suplementu diety Femmax przez kobiety w ciąży lub w okresie karmienia piersią. Nie powinny go także stosować osoby poniżej osiemnastego roku życia lub ze stwierdzoną nadwrażliwością na któryś ze składników tabletek na libido Femmax.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Chinacheapnfljerseys.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Chinacheapnfljerseys.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Chinacheapnfljerseys.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Chinacheapnfljerseys.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Chinacheapnfljerseys.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony