Erekcja, czyli zdolność narządu płciowego (w tym wypadku męskiego członka) do osiągnięcia wzwodu, to podstawa udanego aktu seksualnego. Niestety, coraz więcej panów uskarża się na problemy z erekcją, co może wynikać z wielu różnych czynników, jak uwarunkowania biologiczne, środowiskowe lub związane z prowadzonym trybem życia. Mężczyźni, którzy nie są w stanie osiągnąć wzwodu, nie potrafią czerpać satysfakcji ze zbliżenia ani zaspokoić partnerki. Często zatem przypadłość ta wiąże się z niską samooceną, brakiem akceptacji własnej osoby oraz poczuciem winy, co z kolei może skutkować niechęcią do seksu i wycofywaniem się z tego rodzaju relacji. Na zaburzenia erekcji pomóc może suplement diety Erolonger Max.


Erolonger Max - tabletki na erekcję

Erolonger Max Cena:
59.00 PLN

Opakowanie:
20 kapsułek


EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Erolonger Max ma postać wygodnych tabletek. Jego głównym zadaniem jest wspieranie wystąpienia erekcji. Z fizycznego punktu widzenia polega to na rozszerzeniu naczyń krwionośnych i napłynięciu do penisa dużej ilości krwi, przy jednoczesnym wstrzymaniu jej odpływu. Wystąpienie wzwodu wspierają naturalne składniki takie, jak: Żeń-szeń brazylijski i koreański, pieprzyca peruwiańska, muszkatołowiec korzenny, owies, L-Arginina oraz selen. Składniki te mają dobroczynny wpływ na organizm, ponieważ m.in. regulują prawidłowy krwiobieg oraz ciśnienie krwi, wspomagają układ nerwowy oraz gospodarkę hormonalną męskiego organizmu, wspierają popęd seksualny i sprawność seksualną niezależnie od wieku. Przykładowo pieprzyca peruwiańska dodaje energii i wigoru, pomaga pozbyć się uczucia zmęczenia i zyskać siły potrzebne do realizacji nowych wyzwań, którymi mogą być także uniesienia miłosne. Dzięki tak istotnym elementom tabletki na erekcję pozwalają osiągnąć pełny wzwód oraz maksymalnie przedłużyć sypialniane igraszki. To szansa na odnowienie i urozmaicenie pożycia, oraz na pozbycie się kompleksów. Dla każdego mężczyzny osiągnięcie satysfakcji w stosunku z kobietą i danie jej najwyższej rozkoszy jest oznaką męskości. Wyeliminowanie problemów z erekcją ma więc niepośledni wpływ na męską psychikę, na poprawę nastroju i samooakceptację. Wówczas intymność może znowu sprawiać radość, zamiast wiązać się z przykrościami.


STOSOWANIE

Dwie tabletki suplementu diety Erolonger Max spożyte na pół godziny przed planowanym stosunkiem powinny wystarczyć, by został osiągnięty pożądany rezultat. Można także przyjmować jedną kapsułkę dziennie w trakcie posiłku w ramach profilaktyki, by zawsze być przygotowanym na wystąpienie sytuacji intymnej, zwłaszcza, że często występuje ona pod wpływem impulsu i przypływu podniecenia.


PRZECIWWSKAZANIA

Suplement diety Erolonger Max jest bezpieczny, nie powoduje pocenia się, nagłych palpitacji serca, czy skoków ciśnienia. Nie stwierdzono też występowania innych skutków ubocznych. Przeciwwskazaniem do jego spożywania jest zbyt młody wiek (poniżej 18 roku życia), uczulenie na któryś ze składników tabletek oraz niestronienie od alkoholu. Alkohol, w przeciwieństwie do tabletek na erekcję, obniża ciśnienie krwi, zatem działanie suplementu byłoby osłabione. Podobnie dzieje się w przypadku niewłaściwej diety (np. zawierającej zbyt otłuszczone dania).