Biovea Tribulus 625 mg: Ziele zwiększające produkcję testosteronu: zwiększa naturalny poziom testosteronu, zwiększa siłę i wytrzymałość, łagodzi uczucie zmęczenia, senności i drażliwości w okresie niskiego poziomu hormonów, wzmaga pociąg płciowy i doznania, zwiększa produkcję spermy, pozytywnie wpływa na libido, poprawia funkcje reprodukcyjne oraz libido.


Biovea Tribulus 625 mg - tabletki na sprawność seksualną

Biovea Tribulus 625 mg Cena:
120.00 PLN

Opakowanie:
100 kapsułek


CZYM JEST TRIBULUS?

Tribulus terrestris (Buzdyganek naziemny) jest ziołem od stuleci używanym w tradycyjnej medycynie Chin i Indii. Tribulus terrestris zaczął być znany w połowie lat ’90 w Północnej Ameryce po tym jak olimpijczycy z Europy Wschodniej zdradzili, że to właśnie Tribulus pomógł im osiągnąć lepsze wyniki sportowe. Składnikiem aktywnym zawartym w tym ziele są saponiny steroidowe. Dwa rodzaje saponin przyczyniają się do terapeutycznego działania tej rośliny. Są to: glikozydy furostanolu oraz glikozydy spirostanolu i w większości występują w liściach rośliny.

CZEMU TRIBULUS JEST TAK SKUTECZNY?

Biovea Tribulus 625 mg powoduje, ze organizm uwalnia hormon luteinizujący co daje sygnał jądrom by produkowały więcej testosteronu. Jednak Tribulus sprawia również, że organizm nie rozpoznaje nadprodukcji testosteronu więc nie będzie próbował zmniejszyć poziomu hormonu luteinizujacego. Dzięki temu, produkcja testosteronu pozostaje na stałym, wysokim poziomie.

SKŁADNIKI

Dzienna porcja: 1 Kapsułka Zawartość opakowania: 100 kapsułek Zawartość składników aktywnych: 1 kapsułka Zastrzeżona mieszanka z rośliny Tribulus Terrestris (Buzdyganek Ziemny): 625 mg Tribulus Terrestris (owoc) (Standaryzowany ekstrakt saponinfurastenolu – 40%), Sproszkowany Tribulus Terrestris. Pozostale składniki: Żelatyna, celuloza, dwutlenek krzemu (silicon dioxide), stearynian magnezu (magnesium stearate).

SUGEROWANY SPOSÓB UŻYCIA

Jedna lub dwie kapsułki dziennie, jedna rano a druga przed pójściem spać. Skutki uboczne: zwiększony poziom testosteronu, przez co może przyczynić się do nadmiernego porostu włosów, a także wielkości prostaty.

JAK DZIAŁA TRIBULUS?

Biovea Tribulus 625 mg jest przeznaczony dla mężczyzn chcących podnieść poziom testosteronu, pociąg płciowy, libido, przyjemność z seksu, a także zwiększyć produkcję spermy oraz wytrzymałość. Od ponad 20 lat Tribulus terrestris jest używany przez kulturystów głównie z Europy Wschodniej jako ziołowy środek zwiększający masę mięśniową oraz wyniki sportowe.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Chinacheapnfljerseys.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Chinacheapnfljerseys.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Chinacheapnfljerseys.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Chinacheapnfljerseys.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Chinacheapnfljerseys.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony